KONST / Litografier / Färglitografi 17454440
nr 1745 4440
Mats Heidvall
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 49/220. Färglitografi, bildmått: 52x38 cm, yttermått inklusive ram: 70x53
Mats Heidvall, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:47:47
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr